Montaż rekuperacji – Qborg Szczecin

0
524
Montaż rekuperacji – Qborg Szczecin

Jeżeli chcesz uzyskać oczekiwane oraz odczuwalne efekty po tym, jak przeprowadzisz montaż rekuperacji, zadbaj o prawidłową pracę tego nowoczesnego systemu wentylacyjnego, zlecając jego założenie profesjonalnej firmie ze Szczecina. Z poniższego tekstu dowiesz się, komu zlecić montaż rekuperacji w Szczecinie, aby wszystko było zgodne z normami i przepisami, a przy okazji nie naruszyło twojego budżetu. Zachęcamy do lektury.

Dzisiejsza oferta rekuperatorów na polskim rynku może zaskoczyć swoją różnorodnością i pochodzeniem. Jeśli więc tematyka ta jest ci obca, skontaktuj się z profesjonalnymi monterami instalacji sanitarnych w Szczecinie. W tym celu wejdź na stronę qborg.pl i przejrzyj dostępną tam ofertę.

Rekuperacja – montaż instalacji i rekuperatora

Żeby rekuperacja z odzyskiem ciepła działała sprawnie i przynosiła pożądane efekty w postaci niższych rachunków, należy dobrać odpowiedni jej model i prawidłowo zamontować go w swoim domu. Właśnie dlatego montażem rekuperacji nie powinien zajmować się amator, lecz doświadczony człowiek, posiadający potrzebne certyfikaty, potwierdzające jego doświadczenie i umiejętności.

Sam montaż rekuperatora nie jest skomplikowany dla profesjonalisty, który wie, gdzie umieścić rekuperację i jak poprowadzić od niej wywiewy i nawiewy, aby skutecznie wymieniać powietrze na świeże w twoim domu.

Sam wybór modelu także powinieneś zlecić fachowcom, którzy po krótkiej rozmowie z tobą i podzieleniu się przy okazji swoją wiedzą, pomogą wybrać ci najlepszą rekuperację. Dzięki temu będzie ona wydajna, sprawna, cicha i ekologiczna.

Rekuperacja Nibe

Rekuperacja to instalacja sanitarna, różniąca się od wentylacji tradycyjnej tym, że odzyskuje ciepło z wyrzucanego na zewnątrz, nieprzyjemnie pachnącego, zużytego powietrza. Do zatrzymania ciepła i przekazania go świeżemu, pachnącemu powietrzu z zewnątrz dochodzi w wymienniku ciepła. Oznacza to, że o ile wymieniasz powietrze, o tyle nie tracisz ciepła w domu. Oczywiście wpływa to na obniżenie rachunków za ogrzewanie, ale to nie jedyna zaleta rekuperacji, bowiem zyskujesz także powietrze bez alergenów i smogu, ograniczasz do zera występowanie owadów w twoich pomieszczeniach, szybciej wietrzysz pranie oraz kuchnię po przyrządzeniu aromatycznego posiłku, a wszystko to bez konieczności otwierania okna oraz wpuszczania hałasu z zewnątrz do środka.

Jeśli, tak jak wielu innych Polaków uważasz, że jest to rozwiązanie dla ciebie i twojej rodziny, odwiedź stronę firmy Qborg (dawniej Twój-Instalator) i sprawdź rekuperację marki Nibe.

Instalacja ta wyróżnia się na tle innych m.in. tym, że jest cicha, oszczędna i bardzo wydajna. Każdy kto ją posiada, jest zadowolony z zakupu. Ponadto, aby zyskać jeszcze więcej, łączy się ją z pompą ciepła, do czego także ciebie zachęcamy. Obie te instalacje zawodowo i profesjonalnie montują w Szczecinie pracownicy firmy Qborg (qborg.pl).

Montaż rekuperacji Szczecin – sprawdź ofertę od Qborg

Firma Qborg (czyli dawny Twój-Instalator) działa na rynku od wielu lat, ciągle poszerzając swoje kompetencje i umiejętności. Jest to jedna z niewielu firm, która na bieżąco śledzi wszystkie nowinki technologiczne, bierze udział w licznych szkoleniach i projektach, a także posiada wszelkie certyfikaty, aby montować instalacje sanitarne najwyższej jakości. Oprócz innowacyjnych rozwiązań, firma Qborg pomaga też wprowadzać do twojego domu ekologię, czyli większą dbałość o środowisko. Właśnie dlatego, z jej pomocą możesz uzyskać też dofinansowanie do swojej inwestycji, które wynosi nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Rekuperacja i pompa ciepła – komfort i ekologia

Dlaczego warto połączyć rekuperację z pompą ciepła? Przede wszystkim warto zacząć od tego, że istnieje kilka ważnych przesłanek za takim rozwiązaniem, wśród których dominuje znaczące obniżenie rachunków za ogrzewanie. Wynika to z tego, że zminimalizujesz w ten sposób straty ciepła do minimum i wykorzystasz odnawialne źródła ciepła, dostępne od ręki, bez konieczności posiadania instalacji gazowej, komina, kotłowni czy magazynu na opał. Jest to zatem najtańsze w eksploatacji, ekonomiczne i wydajne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli dopiero planujesz budowę swojego domu.

Na każdym etapie (dobór odpowiedniej instalacji sanitarnej, montaż rekuperacji, montaż pompy ciepła, serwis rekuperacji czy serwis pompy ciepła w Szczecinie) firma Qborg, czyli wcześniejszy Twój-Instalator, może podzielić się z tobą swoją wiedzą, doradzić ci najlepsze rozwiązania i przede wszystkim świadczyć kompleksową usługę, jak to robi od wielu lat na terenie województw zachodniopomorskiego i lubuskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj