Wszystko co musisz wiedzieć o świecach?

0
349
Wszystko co musisz wiedzieć o świecach?

Świece zapachowe to szybki patent na przytulne wnętrze. Płomień świecy łączy się z Twoim ulubionym zapachem, tworząc niepowtarzalną i przyjemną atmosferę. Istnieje szeroki wybór świec zapachowych, ale to, czy rzeczywiście pachną po zapaleniu, jest dyskusyjne. Marki wielu znanych sieci sklepów przyciągają produkty w bardzo atrakcyjnych cenach, ale istnieje duża przepaść w ich jakości. Nie możemy wymagać od nas zakupu naturalnych i wysokiej jakości produktów za kilka złotych. Za świece, z których jesteśmy naprawdę zadowoleni, musimy zapłacić więcej niż kilkadziesiąt złotych, aby mieć gwarancję zapachu, a ten produkt pali się znacznie dłużej.

Na co zwrócić uwagę wybierając świece?

Jednak wspaniały wygląd i zapachy to nie wszystko, co świece mają do zaoferowania. Stosunkowo niedawno pojawił się pomysł wzmocnienia relaksu poprzez oddziaływanie na inny zmysł: słuch. Okazuje się, że świece mogą zastąpić relaksujący trzask płonącego drewna, który słyszymy siedząc przy kominku. Wystarczy zamienić tradycyjny bawełniany rdzeń na drewniany, a uzyskamy charakterystyczny dźwięk, który bardzo nam się podoba. Im lepsza konstrukcja knota, tym wyraźniejsze trzaski, a tym samym przyjemniejszy efekt. Woodwick jest jedną z najlepiej ocenianych przez konsumentów marek i oferuje produkty najwyższej jakości w swoim rodzaju. Świece Woodwick są zwykle wyposażone nie w pojedynczy smukły knot, ale knot drewniany ułożony na krzyż. Zapewniało to naprawdę dobrą akustykę, dzięki czemu nie musieliśmy się koncentrować, a przyjemne trzaski otaczały nas jak wokół prawdziwego ogniska. Należy również pamiętać o odpowiednim rozmiarze świecy, aby uzyskać idealną intensywność zapachu. Można je kupić w sklepie internetowym – https://markoweswiece.pl/pol_m_WoodWick-Candle-160.html.

Jak prawidłowo palić świece?

Świece powinny palić się jednorazowo przez 3-4 godziny – pozwoli to stopić wosk od krawędzi do krawędzi słoika, tak aby ciekły wosk pokrył całą powierzchnię płonącej świecy. To świetny sposób, aby przez długi czas cieszyć się ulubioną świecą, a wosk równomiernie roztopi się na dnie. Należy również zwrócić uwagę na długość rdzenia drewnianego, nie powinna ona przekraczać około 3-4mm. Aby to zrobić, użyj ręcznika papierowego itp., aby delikatnie odłamać spaloną część knota po ostygnięciu świecy i przed ponownym użyciem. Pamiętaj, aby usunąć wszelkie zabrudzenia z woskowanej powierzchni. Nigdy nie pozostawiaj świec bez nadzoru, zawsze umieszczaj je na żaroodpornej powierzchni. W tym celu możesz użyć drewnianych pokrywek na świece. Pozwól świecy całkowicie ostygnąć i pozwól woskowi powrócić do pierwotnego stanu stałego przed ponownym zapaleniem lub wyczyszczeniem knota.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj