Obstawianie zakładyów typu 3 z 5, 4 z 6, 5 z 7?

0
339
Obstawianie zakładyów typu 3 z 5, 4 z 6, 5 z 7?

Europejskie puchary przyciągają uwagę wielu kibiców. Polscy kibice w szczególny sposób spragnieni są spotkań swoich drużyn klubowych w rozgrywkach europejskich. Nie mamy tego komfortu co Brytyjczycy, Hiszpanie, Włosi czy Niemcy, którzy mają po kilka drużyn eksportowych sygnowanych przez UEFA. Taka sytuacja ma swoje plusy i minusy, zła strona jest taka, że nasza federacja nie jest zbyt silna, plusy są takie, że pokochaliśmy piłkę nożną jako taką, nie oglądamy się na to, czy gra nasz zespół, czy nie ale chłoniemy atmosferę najważniejszych zawodów.

Obstawianie zakładów typu 3 z 5, 4 z 6, 5 z 7?

Polski fan piłki nożnej ma dużą wiedzę, względem fanów spoza naszego kraju. Brytyjczyk kibicujący dajmy na to Manchesterowi United, wie wszystko o swoim klubie, jego wiedza na temat innych zespołów często jest fragmentaryczna, podobnie jak np. fani FC Barcelony, Juventusu i innych zespołów. Polski fan, który zwykle nie ma swojego reprezentanta w rozgrywkach sygnowanych przez UEFA, musiał odpowiedzieć sobie, komu chce kibicować. W zdecydowanej mierze oglądał wiele meczów, by w końcu odpowiedzieć sobie, który styl europejskiego giganta, mu najbardziej odpowiada, czy woli tiki- takę FC Barcelony, czy przywiązanie do gwiazd Realu Madryt, czy żelazną konsekwencję Manchesteru United. Polski fan wie o piłce bardzo dużo, dlatego tworzy kupony akumulowane. Zakłady, o których mowa, dają komfort w postaci, że nie wszystko musi być zaznaczone na kuponie prawidłowo. Fani, którzy bawią się w obstawianie meczy, podkreślają, że czasami nie wszystko zależy od nich. Kibice sporządzali analizę przez długi czas, brali pod uwagę wszystkie czynniki i nagle piłkarz drużyny, na którą stawiali, doznaje kontuzji, trener dokonał jednak wszystkich zmian i w osłabieniu tracą bramkę, rywal doprowadza do zmiany wyniku. Dając sobie komfort w postaci tego, że nie wszystkie mecze muszą być prawidłowo obstawione, gracz ubezpiecza się na tego typu sytuacje.

Czy są jakieś minusy grania zakładów typu 3 z 5, 4 z 6, 5 z 7?

Klienci bawiący się w obstawianie meczy, często zwracają uwagę, że ich motywacją, nie jest jedynie, by kupon wszedł. Wielu chce mieć satysfakcję, że weszły im wszystkie spotkania na kuponie. Klienci tacy grają bez podpórek, nie chcą się zabezpieczać, grają według zasady, albo wszystko, albo nic, nie chcą pośrednich rozwiązań. Warto nadmienić, że stawiając kupon z marginesem błędu, wygrywamy mniejsze stawki, jest to cena tego komfortu bezpieczeństwa. Każdy, kto bawi się w obstawianie meczy, ma swoją taktykę, dlatego należy uszanować tych, którzy chcą zagrać asekurancko.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj