Wyjątkowe grzejniki dekoracyjne

0
337
Wyjątkowe grzejniki dekoracyjne

Do sypialni wybieramy miękki materac, w kuchni lubimy mieć nowoczesne urządzenia, a łazienka? W łazience idealnie sprawdzą się nowoczesne grzejnik dekoracyjne.

Na rynku można spotkać wiele marek, których grzejniki są po prostu zwyczajne. Jednak są też takie, których niezwykły wygląd przyciąga wzrok i każdy chce je mieć. Mowa tutaj o grzejnikach marki Enix.

Firma Enix to polski producent nowoczesnych grzejników dekoracyjnych oraz grzejników łazienkowych, które na rynku cieszą się dużą popularnością. Firma jest także laureatem wielu nagród. W zeszłym roku zdobyła Nagrodę Konsumenta 2019 za wysoką jakość produktów i zadowolenie konsumenta w kategorii „PRODUCENCI GRZEJNIKÓW CENTRALNEGO OGRZEWANIA” oraz tytułu „Gazeli Biznesu 2019”.

Produkty marki Enix to najwyższej jakości grzejniki dekoracyjne i łazienkowe. Odpowiedni dobór materiałów oraz rozwiązań technologicznych, dają gwarancję bezpieczeństwa i niezawodności tych grzejników. Firma zapewnia 10 lat gwarancji na grzejniki z grupy Enix Create oraz 5 lat na grzejniki dekoracyjne. Dlatego klienci marki Enix mogą spać spokojnie, ponieważ zainwestowali w produkt bezpieczny i najwyższej jakości.

Grzejniki marki Enix to również szeroki wachlarz rozwiązań. Producent posiada grzejniki odpowiednie do małych pomieszczeń jak grzejniki RUBAN, FLEXI oraz BOSTON. Grzejniki funkcjonalne np. Libra Audio – grzejnik ze specjalnie zaprojektowaną kolumną głośnikową czy Rama Mirror – nowoczesny grzejnik w formie lustra. Na szczególną uwagę zasługują grzejniki z kolekcji BATIK – w formie podświetlonego obrazu.  Oferta grzejników marki Enix to także specjalnie zaprojektowane grzejniki pod okno, grzejniki płytowe, elektryczne i wiele innych.

Gratulujemy sukcesu i zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej rodzimej marki – Enix.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj