Meble na wymiar

0
401
Meble na wymiar

Jako firma BSBrothers zajmujemy się produkcją mebli na wymiar do całego mieszkania, biura, apteki, baru i innych pomieszczeń prywatnych oraz służbowych. Swoją siedzibę mamy przy ulicy Przedwiośnie 27 w Bielsku-Białej. Naszym konikiem są meble przeznaczone do użytku w kuchni oraz w salonie, ponieważ to właściwie od tych mebli na wymiar rozpoczynaliśmy naszą działalność. W swoim asortymencie mamy jednak o wiele więcej rodzajów dostępnych mebli nie tylko do mieszkania.

Meble na wymiar od BSBrothers

Nasza oferta opiera się na stylu klasycznym, a także nowoczesnym. Nie boimy się odważnych aranżacji. Przyjmujemy zlecenia zarówno od klientów indywidualnych jak i od firm, dbamy również o ich zadowolenie z kosztów naszej usługi.

Nasze meble na wymiar dostarczamy na terenie całej Polski, a nawet we wszystkich krajach Europejskich. Zaś usługi montażu świadczymy na terenie całej Małopolski oraz Śląska.

Jeżeli potrafisz posługiwać się wkrętarką oraz poziomicą, zamontowanie tych mebli nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Jesteśmy długo na rynku, co oznacza, że posiadamy niezbędne doświadczenie; wykonujemy meble na wymiar z należytą starannością oraz korzystamy z nowoczesnych technologii.

Pomagamy w zaprojektowaniu mebli, tak by pomogły one idealnie zagospodarować wolną przestrzeń, nie pomniejszając przy tym metrażu mieszkania, domu lub biura. 

W każdym, nawet niestandardowym pomieszczeniu dopasujemy idealne rozwiązanie.

W kwestii doradztwa jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie realizacji zamówienia.

Asortyment BSBrothers

Nasz asortyment to:

  • meble na wymiar do biura (biurka, szafki, regały);
  • meble kuchenne (szafki, wyspy, zabudowa);
  • szafy;
  • meble apteczne (gablotki, regały, szafki);
  • garderoby (półki na buty, miejsce na wieszaki);
  • wyspy handlowe
  • lady sklepowe
  • meble do baru (nowoczesne gablotki na alkohol)
  • meble biblioteczne i inne

Sprawdź naszą ofertę na https://bsbrothers.pl/meble

W przypadku chęci nawiązania z nami kontaktu, w zakładce Kontakt podany jest nasz adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego, a także zdjęcie, abyś wiedział z kim rozmawiasz 🙂

W temacie wiadomości prosimy o krótkie informacje, czego dotyczy Twoje zamówienie, z jakiej jesteś miejscowości, a także kiedy chciałbyś, żebyśmy wykonali Twoje meble na wymiar.

Opisz również swoje oczekiwania, plany oraz pomysły. Pomocne dla nas będą też zdjęcia, szkice, wizualizacje. Będzie nam łatwiej zacząć projektowanie zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, byś jako nasz Klient był w pełni zadowolony z wykonanej przez nas usługi.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj