Lot w profesjonalnym symulatorze to idealny pomysł na prezent

0
470
Lot w profesjonalnym symulatorze to idealny pomysł na prezent

Oryginalnym prezentem na każdą okazję jest niewątpliwie lot w symulatorze. Jest to idealna okazja dla osób pasjonujących się lotnictwem oraz dla tych, które marzyły w dzieciństwie o zawodzie pilota. Warto spróbować swoich sił za sterami i przeżyć niezapomnianą przygodę. Może nie będzie to tylko prezent, ale początek nowej przygody z lotnictwem lub karierą pilota.

Lot profesjonalnym symulatorem lotniczym umożliwia zapoznanie się z pracą pilota. Dzięki wiernemu odzwierciedleniu prawdziwego kokpitu samolotu można przekonać się jakie emocje towarzyszą człowiekowi w trakcie pilotowania. Dźwignie, przełączniki, kontrolki i inne elementy kabiny pilota są umiejscowione dokładnie tak samo, jak w kabinie prawdziwej maszyny.

Jak wygląda lot w symulatorze lotniczym?

Symulator wiernie oddaje warunki, prądy i wiatry panujące w powietrzu. Daje nieograniczone możliwości konfiguracji planowania tras oraz lądowań na różnych lotniskach na świecie. Dodatkową atrakcją jest możliwość ćwiczenia sytuacji awaryjnych występujących w trakcie lotu, jak również podczas startu i lądowania. Należy zaznaczyć, iż wybrana lokalizacja lotu ma wpływ na jego długość.

Voucher prezentowy realizuje się po rezerwacji dogodnego terminu lotu w symulatorze. Po przybyciu na miejsce przeprowadzane jest krótkie szkolenie, na którym można zapoznać się z kokpitem i warunkami w kabinie. Sam lot odbywa się pod opieką instruktora, który będzie czuwał nad jego prawidłowym przebiegiem. Lot w symulatorze to niewątpliwie niezapomniane przeżycie dla każdego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj